Poznajcie nowy zarząd dzielnicy Bielany

Na poniedziałkowej sesji Rady Dzielnicy radni wybrali nowego Burmistrza i członków zarząd dzielnicy Bielany. Na stanowisko burmistrza radni klubów Razem dla Bielan oraz Koalicji Obywatelskiej powołali Grzegorza Pietruczuka, przewodniczącego naszego stowarzyszenia, który dotychczas pełnił funkcję wiceburmistrza odpowiedzialnego za wydziały sportu, spraw społecznych i środowiska. Jest to nie tylko sukces nas, ale również wszystkich mieszkańców dzielnicy, którzy swoimi głosami i wsparciem pomogli wybrać nowy, lepszy kierunek dla Bielan.

Do zarządu dzielnicy na stanowisko wiceburmistrza został ponownie wybrany Włodzimierz Piątkowski, skarbnik  stowarzyszenia, a także radny wybrany z okręgu IV, obejmującego Wrzeciono i Młociny. W minionej kadencji jako zastępca burmistrza nadzorował pracę wydziału zasobów lokalowych oraz informatycznego.

Wykonaliśmy kolejny duży krok do budowania samorządności na Bielanach. Nadchodzące 5 lat upłynie pod znakiem ciągłego rozwoju i polepszania jakości życia mieszkańców dzielnicy. W nowym zarządzie znalazły się osoby kompetentne i liczę, że wspólnymi siłami uda nam się osiągnąć cele na tę kadencję, a które przedstawimy w ciągu najbliższych kilku miesięcy. – komentuje wybór zarządu Grzegorz Pietruczuk.

Skład zarządu dzielnicy Bielany

  • Grzegorz Pietruczuk (RDB) – burmistrz dzielnicy Bielany,
  • Włodzimierz Piątkowski (RDB),
  • Katarzyna Potapowicz (Koalicja Obywatelska),
  • Andrzej Malina (Koalicja Obywatelska),
  • Marek Sitarski (Koalicja Obywatelska).

Nowi radni

W miejsce wybranych do Rady Dzielnicy Grzegorza Pietruczuka i Włodzimierza Piątkowskiego wejdzie odpowiednio Piotr Walas i Agnieszka Gola. Nowi radni już szykują się do pracy na rzecz Bielan i ich mieszkańców.

Klub radnych Razem dla Bielan wraz z nową dwójką radnych

Zdjęcia: Sylwester Korzeniewski

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*