Sukces! Mamy 9 radnych w Radzie Dzielnicy

Szanowni Państwo, wspólnie daliśmy przykład, że „lokalsi” z sukcesem mogą stawić czoła wielkim partiom! Nasz komitet otrzymał w sumie 21 623 głosów z całych Bielan. Potężny głos mieszkańców wybrzmi w nowej Radzie Dzielnicy – zdobyliśmy 9 mandatów!

Dziękujemy wszystkim za wsparcie, za głosy, za wspólne działanie! Za każdą dorzuconą „cegiełkę” w postaci wspólnie podejmowanych inicjatyw, petycji, interwencji. Za każdą cenną rozmowę, wymianę doświadczeń i spostrzeżeń. Za każdą konstruktywną krytykę, z której chcemy wyciągać wnioski. Za najzwyklejsze – ale jak wiele znaczące – uśmiechy i gesty na ulicach. Ten wynik to spoiwo naszej lokalnej społeczności.

Nowi radni Rady Dzielnicy Bielany z ramienia KW Stowarzyszenia „Razem dla Bielan”: Ewa Turek (okręg 1), Marcin Włodarczyk (okręg 3), Monika Szadkowska (okręg 2), Krystian Lisiak (okręg 3), Grzegorz Pietruczuk (okręg 2), Anna Maria Czarnecka (okręg 4), Włodzimierz Piątkowski (okręg 4), Iwona Walentynowicz (okręg 5), Radosław Sroczyński (okręg 5).

Mamy nadzieję, że kadencja 2018-2023 będzie pięknym czasem dla naszej dzielnicy.

Zarząd Stowarzyszenia Razem dla Bielan

Obraz może zawierać: 9 osób, uśmiechnięci ludzie, tekst i na zewnątrz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*