Wyborcze wydanie gazety stowarzyszenia Razem dla Bielan

Październikowy numer miesięcznika stowarzyszenia Razem dla Bielan poświęcony wyborom samorządowym już w Internecie! W środku znajdziecie m.in.:

– Informacje o naszych kandydatach do Rady Dzielnicy;
– Program i postulaty dla każdego z pięciu okręgów wyborczych Bielan;
– Sylwetki liderów naszej list w dzielnicy;

Na okładce numeru tekst Grzegorza Pietruczuka o tym, dlaczego warto głosować na KW Stowarzyszenia „Razem dla Bielan”.

Numer w wersji papierowej dostępny jest w Urzędzie Dzielnicy oraz w wielu punktach na terenie całych Bielan. Masz uwagi co do treści w gazecie? Pomysły na tematyczne materiały? Daj nam znać w komentarzu!

Zapraszamy do czytania!

 

2 Komentarze

  1. Jestem zwolennikiem wyboru na najniższe szczeble samorządowe kandydatów reprezentujących społeczności lokalne, od lat zaangażowanych w pracę dla dzielnicy. Takimi są kandydaci ze Stowarzyszenia Razem dla Bielan. Rzecz w tym, że nigdzie nie mogę znaleźć (Internet) wszystkich list wyborczych. Zachodzi bowiem podejrzenie, że idąc do lokalu wyborczego znajdę (przykładowo – zupełnie teoretycznie) listę z nazwą np. Nasze Bielany (może to być stowarzyszenie kanapowe zorganizowane przez konkurencję tylko na okres wyborów). Na 100% głosy się wtedy podzielą, bo wyborcy z reguły nie znają nazwisk. Jeżeli taki przypadek ma gdzieś miejsce to trzeba wrzeszczeć o dywersji wyborczej. Brask doetępu do kompletu list uniemożliwia mi sprawdzenie tego faktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*