Wielkie sprzątanie Młocin i Chomiczówki

Zgodnie z obietnicą złożoną podczas zeszłorocznych akcji w tym roku również dbamy o czystość Bielan, a dziś zajęliśmy się sprzątaniem Młocin oraz Chomiczówki. Różnica jest widoczna już na pierwszy rzut oka!

W dwóch różnych częściach naszej dzielnicy stawiło się wielu mieszkańców, każdej płci i każdego wieku, którym zależy na otoczeniu czystym, schludnym i wolnym od śmieci. Na efekty nie trzeba było długo czekać, już po niedługim czasie zebraliśmy wspólnie ponad 5 ton śmieci!

Serdeczne podziękowania dla Samorządu Młocin za profesjonalne zorganizowanie akcji na Młocinach, a której inicjatorką była Pani Monika Andrzejak. Oby więcej takich osób na dzielnicy!

Sprzątanie ulicy Księżycowej zorganizowane zostało przez ekipę z chomikowego oddziału Stowarzyszenia Razem dla Bielan, czyli niezastąpionej Grażyna Kacprzak, Marcina Włodarczyka oraz Krystian Lisiak na czele.

W akcje sprzątania zaangażowany był ponadto dzielnicowy Wydział Ochrony Środowiska, a za co serdeczne podziękowania składamy Pani Katarzynie Gajewicz.

Już niedługo, bo 21 kwietnia kontynuujemy nasze ekologiczne działania, a tym razem będziemy wymieniali sadzonki roślin na elektrośmieci. Masz jakieś? Czas się ich pozbyć w przyjazny dla środowiska sposób. Szczegóły wkrótce, będziemy informowali na stronie oraz w naszych mediach społecznościowych.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*