Spotkanie z Edytą Włoszek, autorką książki „Ambasadorowa”

„Bielańskie Babki” oraz stowarzyszenie „Razem dla Bielan” serdecznie zapraszają na wieczór z autorką i bohaterką niezwykłej książki „Ambasadorowa”. Edyta Włoszek na 286 stronach przedstawia swoją historię, pełną przemocy i bólu, w której pokazuje, że nawet w na pozór dobrych domach potrafi dziać się zło.

Książka jest nieodpartym dowodem na ostateczne obalenie stereotypu, że przemoc domowa zdarza się jedynie w rodzinach ubogich. Sprawca, który dopuszcza się przemocy wobec swoich najbliższych równie dobrze może być np. Ambasadorem, który za czterema ścianami swojego domu zmienia się w zwykłego tyrana domowego. Na jego nieszczęście pani ambasadorowa bardzo kocha swoje dzieci i dla nich postanawia walczyć ! Ta historia zdarzyła się naprawdę. – Maja Newecka-Wnukowska, „Dlaczemu“

Spotkanie odbędzie się 17 listopada 2017r. o godzinie 18.00 w budynku Urzędu Dzielnicy Bielany (ul. Żeromskiego 29), scena kameralna (wejście od ul. Jarzębskiego). Zapraszamy wszystkich na to pierwsze spotkanie książkowe, a kolejne już niedługo!

Link do wydarzenia na facebooku – https://www.facebook.com/events/538984749770404/

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*