Sąsiedzki weekend na Bielanach

Weekend 23 i 24 września upłynął nam na dwóch dużych piknikach sąsiedzkich, w których zapewne bardzo wielu z was brało udział. Lato oficjalnie się skończyło i nasz okres spotkań na świeżym powietrzu się kończy, ale mamy jeszcze kilka małych atrakcji na najbliższy październik.

Piknik sąsiedzki na Wawrzyszewie!

W sobotę bawiliśmy się nad Stawami Brustmana, gdzie grilla urozmaicały nam występy wokalne dzieci zespołu Viva la Musica oraz nauka tańca, w której wielu sąsiadów wzięło udział. Wydarzenie zorganizowane zostało przez inicjatywę grupa sąsiedzka „Wawrzyszew to My!” oraz stowarzyszenie Razem dla Bielan, przy udziale Rady Osiedla Wawrzyszew i Samorządu Mieszkańców Wawrzyszew. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z tego jakże aktywnego dnia.

Po raz kolejny mieszkańcy Bielan nas nie zawiedli i tłumnie przybyli na pikniki – Grzegorz Pietruczuk, przewodniczący Razem dla Bielan.

Piknik „Razem dla Bielan” na Piaskach

W niedzielę w ramach wydarzenia organizowanego przez Klub Piaski przygotowaliśmy nasz własny mały piknik z ogniskiem mający być gorącym wieczorem ostatniej letniej niedzieli. Tłumy mieszkańców Bielan bawiących się na Piaskach utwierdziły nas w przekonaniu, że sąsiedzka integracja jest jednym z ważnych kierunków aktywności naszego stowarzyszenia. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z wydarzenia.

Dobra zabawa, dobre jedzenie i dobrzy sąsiedzi to idea naszych pikników! – Monika Szadkowska, członkini Razem dla Bielan.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*