Piknik sąsiedzki na Wawrzyszewie!

Czas na Wawrzyszew! Po niezwykle udanym „Dniu Chomika” na Chomiczówce czas na kolejny piknik sąsiedzki organizowany przez stowarzyszenie Razem dla Bielan! Tym razem bawimy się na Wawrzyszewie!

KIEDY: 23.09.2017 r. (sobota), godz.: 16:00 – 19:00
MIEJSCE: Teren przy Stawach Brustmana (od strony ZS nr 49)

Zapraszamy na sąsiedzkie pogaduchy przy Stawach! Zabierzcie rodzinę i znajomych, koc, coś na grilla, a resztą – jak zawsze – zajmiemy się my! Jako inicjatywna grupa sąsiedzka „Wawrzyszew to My!” oraz stowarzyszenie Razem dla Bielan, przy udziale Rady Osiedla Wawrzyszew i Samorządu Mieszkańców Wawrzyszew oraz przy aprobacie administracji osiedla organizujemy pierwszą edycję spotkań sąsiedzkich na naszym osiedlu. Imprezę uświetnią występy wokalne dzieci zespołu Viva la Musica oraz nauka tańca dla wszystkich – prowadzona przez profesjonalnych instruktorów.

Dobra zabawa, dobre jedzenie i dobrzy sąsiedzi – idea naszych pikników!

W programie będzie również pokaz judo Lemur, warsztaty mydełkowe dla dzieci oraz zaczarowany ogród dzięki Klub Domino. Piknik połączony będzie z wyprzedażą garażową – pierwszą na Wawrzyszewie. Każdy może zgłosić swoje stanowisko do dnia 21 września na adres: wawrzyszewtomy@wyprzedazgarazowa.eu – w odpowiedzi na zgłoszenie otrzymacie wszelkie niezbędne informacje. Będzie również grochówka, kiełbaski z rusztu i ogniska. Czekamy na Was!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*