Dziecięca Spartakiada – projekt do Zupy Pomysłów

Autor projektu: Anna Ołdakowska

Opis projektu: Impreza sportowa. Celem imprezy jest propagowanie zdrowego trybu życia poprzez ruch na świeżym powietrzu oraz uprawianie sportu, dostarczanie pozytywnych przeżyć przez udział w różnorodnych konkurencjach sportowych, współzawodnictwo drużynowe oraz integracja dzieci lokalnej społeczności. Dziecięca Spartakiada składała by się z 5 konkurencji(bieg slalomem, skoki w worku, tor przeszkód, przeciąganie liny, rzut piłką np. w obręcz). Każde dziecko za udział w zawodach otrzymało by pamiątkowy dyplom. Dzieci(drużyny) które zajęłyby 1-3 miejsce otrzymałyby pamiątkowe medale. Przy okazji Spartakiady zaproszeni zostali by Bielańscy sportowcy w celu promowania aktywnego i zdrowego trybu życia.

Jakie realizacja projektu wpłynie na mieszkańców i/lub okolicę: Spartakiada odbyłaby się na terenie Piasek np. w okolicy ul.Kochanowskiego 22. Projekt ma na celu integrację lokalnej społeczności. Propagowanie wśród mieszkańców zdrowego i aktywnego trybu życia.

Przewidywany kosztorys projektu: Zakup dyplomów, medali dla dzieci, plakaty(ulotki) do promocji- ok. 1000 zł.

Jak autor chce zaangażować się w realizację projektu: Zorganizowanie zawodów, zaproszenie sportowców, promocja spartakiady np. poprzez rozpowszechnienie jej wśród mieszkańców, w przedszkolach, szkołach.

Więcej o akcji na stronie internetowej www.razemdlabielan.waw.pl/zupa-pomyslow

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*