23 maja gotujemy Bielańską Zupę Pomysłów!

Wyznaczyliśmy już ostateczny termin spotkania plebiscytowego w ramach edycji Piaski Bielańskiej Zupy Pomysłów. Odbędzie się ono 23 maja o godzinie 18.00 w znanej zapewne mieszkańcom kawiarni LiteraCafe na ul. Literackiej 19. To właśnie właścicielki kawiarni przygotują dla nas wszystkich smaczną zupę, która umili ważne dyskusje o osiedlu i dzielnicy.

Jak będzie przebiegało spotkanie przy zupie? Na początku każdy z mieszkańców otrzyma miskę ciepłego posiłku, który doda nam energii do dyskusji na tematy dzielnicowe oraz typowo sąsiedzkie. Podczas spotkania głos zabierze Wasza sąsiadka i Przewodnicząca Zarządu Samorządu Mieszkańców Piaski Monika Szadkowska oraz wiceburmistrz dzielnicy Bielany Grzegorz Pietruczuk. Porozmawiamy o tym, co można zmienić, jak to można zrobić i jaki kierunek należy w tym celu obrać. Następnie przejdziemy do prezentacji zgłoszonych projektów i wyboru najlepszego z nich. Na jego realizację zbierane będą pieniądze w ramach zbiórki zorganizowanej przez komitet mieszkańców. O tym, jakie projekty pojawią się podczas plebiscytu, poinformujemy na naszej stronie internetowej na kilka dni przed spotkaniem przy zupie.

Macie pomysł co można zrobić ciekawego na Piaskach? Nie czekajcie i już zgłaszajcie swoje małe projekty za pomocą formularza na naszej akcyjnej stronie www.razemdlabielan.waw.pl/zupa-pomyslow. Możecie to również zrobić w lokalu LiteraCafe, gdzie dostępne są papierowe formularze oraz regulamin akcji. Termin składania projektów do 21 maja. 

23 maja widzimy się na Bielańskiej Zupie Pomysłów!

Nasz punkt w kawiarni LiteraCafe:

oraz plakat akcji:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*