Podsumowanie akcji Sprzątamy Bielany

Akcja „Sprzątamy Bielany”, którą zorganizowaliśmy w niedzielę 23 kwietnia w Lesie Bielańskim, z okazji Dnia Ziemi, odniosła pełen sukces. Zaangażowanie mieszkańców przerosło nasze oczekiwania. Śmieci nie miały z nami żadnych szans!

Udało zebrać się kilka pełnych worków śmieci, co z jednej strony bardzo cieszy, z drugiej zaś jest nieco zasmucającym faktem. Niemniej jednak, humory poprawia Wasza liczna obecność na akcji, w tym wielu rodzin z dziećmi oraz proekologiczna postawa, jaką prezentowali wszyscy przybyli na akcję Mieszkańcy. Wyraźnie dało się odczuć, jak bardzo cenna dla wszystkich jest przyroda oraz porządek we wspólnej przestrzeni! Jest to już kolejna akcja o zielonym zabarwieniu zorganizowana przez Stowarzyszenie Razem Dla Bielan i na pewno nie jest ona ostatnia.

Dziękujemy wszystkim za obecność i pomoc w sprzątaniu Lasu Bielańskiego! Szczególnie podziękowania należą się ks. Wojtkowi i Parafii bł. Edwarda Detkensa oraz firmie AG-Complex, która dostarczyła nam wszystkie potrzebne rzeczy do akcji. Liczymy, że niedługo uda nam zorganizować się podobne akcje w innych miejscach dzielnicy i tak samo aktywnie włączą się w nią mieszkańcy!

Poniżej obszerna galeria z niedzielnego wydarzenia, zapraszamy do przeglądania!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*