Przełom na Rudzie

To był wieczór pozytywnego przełomu na Rudzie! Wczoraj odbyły się wybory do władz osiedlowego Samorządu a my do tej pory jesteśmy pod olbrzymim wrażeniem frekwencji wśród mieszkańców!

Najważniejszą dla lokalnej społeczności jest jednak informacja, że wszyscy spośród 15 kandydatów, którzy zwyciężyli i dołączyli do władz Samorządu osiedla są prawdziwymi, niezwiązanymi z władzami spółdzielni, aktywistami społecznymi!

Serdeczne gratulacje dla członków naszego stowarzyszenia: Kamila Trzeciak (Sąsiedzi z Marymontu) i Artur Rola-Wawrzecki oraz członków Stowarzyszenie Przyjazna Ruda Warszawa Bielany, m.in.: Ewa Turek, Agnieszka Śmielak, Marta Godzisz-Gnoza, Ania Kaczmarek , Marek Szafran oraz wielu innych! Tytaniczną, systematyczną pracą i wielkim zaangażowaniem udało się przeskoczyć licznie stawiane Wam przeszkody. Wspólnie z mieszkańcami daliście wyraźny sygnał, że chcecie zmian, i że Ruda tego potrzebuje! Jeszcze raz gratulacje, kłaniamy się nisko i życzymy powodzenia w pracy na rzecz lokalnej społeczności!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*